“Mehu Dienu” disciplīnas:

Auto orientēšanās – Auto orientēšanās ir jau ilgus gadus iecienīta sacensība draugu, ģimenes un īstu orientēšanās ekspertu vidū. Piedaloties iepazīsi jaunus apvāršņus kopā ar Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti, kur vairāk kā 10 kontrolpunktos būs iespēja pierādīt sevi un savu komandu no stiprākās puses.

Dragreiss – Dzīvē ir svarīgas divas lietas – ģimene un dragreiss. Skriešanās auto sacensības dažādās klasēs, lai pierādītu, ka TU esi labākais. Liec pretiniekam sajust savu eļļas smaržu no aizmugures un izbaudi slavas mirkli. 

Drifts – Disciplīna kurā galvenais nav ātrums, bet veiklība, braukšanas stils un ātra reakcija, lai trases līkumus sānslīdē izbrauktu vislabāk un skaistāk. Dāvanā saņem kūpošu riepu smaržu un uzslavas no draugiem!

Veiklības brauciens – Vai Tu esi tas, kurš visiem lielās, ka tiesības noliki ar pirmo reizi? Tad veiklības brauciens ir priekš tevis! Patīkamā iebraukšana garāža, visiem iecienītā paralēlā parkošanās un citas figūras. Esi ātrākais un precīzākais, negāz konusus, ievēro noteikumus un pierādi sevi.

Ātruma aplis – Vai Jūs jebkad esat redzējuši, kā pasaules labākie autosporta braucēji pievar distances, manevrējot pa trasi, izmantojot savu prasmi, pieredzi un ātrumu? Ātruma aplis autosportā ir tā vieta, kur Jūs varēsiet izjust adrenalīna lādiņu un piedzīvot to pašu sajūtu, kā to dara profesionāļi.

Decibelu dragreiss –  Skaņas un vibrāciju sacensības, kur uzvar kvalitāte un jaudīgākais pastiprinātājs. Mērot skaņas vibrācijas cenšamies nobiedēt meža dzīvniekus un blakus esošos sēņotājus, kuri reizē vēl reğistrē lielāko zemestrīci Latvijā. onotiek vairākās disciplīnās, no amatieru veidotām skaņas iekārtām līdz profesionāli veidotiem mākslas darbiem.

Auto izdzīvošana – Vai tev ir lieka miskaste? Esi mazliet sasitis galvu? Tad auto izdzīvošana ir tava īstā vieta. Dalībnieki no mazākajām dižpilsētām un lielākajiem ciematiem sarosās, lai izliktu savas dusmas cenšoties nobraukt pēc iespējas vairāk apļu. Sacensībās var piedalīties ar parastām miskastēm un uzlabotām miskastītēm.

Auto skaistuma konkurss – Laiks izvilkt savu ilgus gadus pucēto mīluli, lai parādītu izskatīgāko un iespaidīgāko autiņu. Skaistuma konkursā piedalās 20 automašīnas – 10 retro, 10 ielas automobīļi. Žūrija no katras klases izvēlēsies skaistāko un piesaistošāko automobili, kā arī skatītājiem būs iespēja nobalsot par viņuprāt skaistāko spēkratu!

Reģistrācija slēgta!